Úvod Vše o nákupu Jak u nás nakupovat?

Jak u nás nakupovat?

Zaregistrujte se a využívejte našich slev a akcí!


Pokud jste firma z oboru a chcete se stát našim stálým zákazníkem a využívat veškeré výhody, které našim věrným zákazníků náleží – ZAREGISTRUJETE SE!
Ti, co SE REGISTROVAT NECHTĚJÍ, mohou samozřejmě nakoupit i bez registrace a přihlašovaní do e-shopu. Nemohou však využívat našeho slevového programu.

Po registraci


Po registraci vám, v co nejkratší době budou založeny přístupy do vašeho účtu na našem eshopu. Zašle vám je náš zaměstnanec, který si ověří, zdali u nás účet a přidělené slevy náhodou již nemáte. Hned poté můžete nakupovat za „vaše ceny“.


Výběr a hledání zboží


Veškeré naše produkty naleznete v katalogu po levé straně. Katalog je rozdělen na dvě části (červená a šedá), ze kterých se dostanete v podstatě k těm samým produktům. Tento dvojí přístup by vám měl umožnit, co nejrychleji najít hledaný produkt.

Další zkratkou při hledání může být vyhledávání, které najdete uprostřed v horní části e-shopu a můžete do něj psát konkrétní hledaná slova či dotazy. Pokud ani tak nenajdete to, co jste hledali, tak neváhejte a napište nám prostřednictvím:

Pro výběr vhodného produktu klikněte na nákupní košík. Nezapomeňte vybrat vhodné příslušenství, jehož nabídku najdete v detailu vámi vybraného produktu na konci stránky. V případě důležitého příslušenství na něj budete ještě upozornění před vstupem do pokladny.

V pokladně si můžete svůj seznam objednávaného zboží uložit prostřednictví tlačítka EXPORTOVAT DO EXCELU a tím si vytvořit pouze jakousi nabídku pro svého zákazníka. Nebo můžete seznam zboží vytisknout, či uložit do pdf.

K dokončení objednávky se můžete kdykoli později vrátit.

Po objednání zboží vás budeme ihned emailem informovat o stavu vaší objednávky. Případně vás naše kolegyně kontaktuje telefonicky pro upřesnění finální ceny za dopravu vašeho zboží.

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů zadaných do formuláře za účelem reakce provozovatele webu na odeslanou zprávu.

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.