Sběrná jímka PAK 90, PAK 125

Sběrná jímka PAK 90, PAK 125
Fotka 1
Fotka 2
Fotka 3

Kompaktní sběrná jímka s konstrukcí rozdělovače a sběrače v horizontální poloze. Jímku je možné objednat v levém nebo pravém provedení a je určena pro výkon až 100 kW! Detailní informace

Produkt nabízíme v následujících variantách:

Popis

Vodotěsnost

Orientační hmotnost (kg)

Cena bez DPH 41 700,00 Kč
Cena s DPH 50 457,00 Kč
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu 03.5404

Základní specifikace Sběrná jímka PAK 90, PAK 125 funkce:

V případě objednání jímky je nutné specifikovat, jakou orientaci jímky objednáváte. Přesnou specifikaci jímky je nutné uvést při objednání, cena pak každé Vámi nadefinované sběrné jímky bude stanovena na poptání. Při osazení uzavíracích armatur na páteřním vedení, dojde k nárůstu délky jímky o cca 250 mm. Výška vodotěsné jímky je o 15 mm větší. Na přání dodáváme i atypická provedení, cena na dotaz.

Detailní popis Sběrná jímka PAK 90, PAK 125

Kompaktní sběrná jímka s konstrukcí rozdělovače a sběrače v horizontální poloze. Jímku je možné objednat v levém nebo pravém provedení a je určena pro výkon až 100 kW! Vhodnost jímky posoudíme pomocí velikostí maximálního průtoku, který lze do takové jímky přivést (info v technických údajích). Kulové kohouty i vyvažovací ventily s optickou kontrolou průtoku jsou vyrobeny z plastu (PVC). Pomocí vyvažovacích armatur dosáhneme přesného vyvážení jednotlivých okruhů. Jímka je připravena k okamžitému připojení jednotlivých okruhů a páteřního vedení. Veškeré výstupy jsou již povrchově upraveny pro použití elektrotvarovek. Jímka se ukládá na zhutněné štěrkopískové lože (min. 200 mm). 

Jímky dodáváme v několika modifikacích, které je nutné specifikovat při objednání. Atypické úpravy jsou možné na poptávku.

Technické parametry:

Vlastnosti:

  • snadná manipulace, rychlá montáž, rozměry – vývody potrubí z jímky v nezámrzné hloubce
  • odpadá pracné a drahé izolování v technické místnosti
  • úspora místa v technické místnosti
  • minimální počet prostupů do objektů (2 potrubí páteřního vedení)
  • připraveno pro napojení elektrotvarovkami, tlaková zkouška před expedicí
  • pro projektanty k dispozici výkresy v DWG, atypické modifikace

Ke stažení

Příslušenství Sběrná jímka PAK 90, PAK 125

Alternativní produkty Sběrná jímka PAK 90, PAK 125