Sběrná jímka PAK DUO 90, 125, 160

Sběrná jímka PAK DUO 90, 125, 160
Fotka 1
Fotka 2
Fotka 3

Kompaktní sběrná jímka s konstrukcí rozdělovače a sběrače v horizontální poloze. Jímka je určena pro výkon až 180 kW! Detailní informace

Produkt nabízíme v následujících variantách:

Popis

Vodotěsnost

Orientační hmotnost (kg)

Cena bez DPH 38 150,00 Kč
Cena s DPH 46 161,50 Kč
 ks
Dostupnost Na dotaz
Kód produktu 03.0044

Základní specifikace Sběrná jímka PAK DUO 90, 125, 160 funkce:

Přesnou specifikaci jímky je nutné uvést při objednání, cena pak každé Vámi nadefinované sběrné jímky bude stanovena na poptání. Při osazení uzavíracích armatur na páteřním vedení dojde k nárůstu délky jímky o cca 250 mm. Výška vodotěsné jímky je o 15 mm větší. Na přání dodáváme i atypická provedení, cena na dotaz.

Detailní popis Sběrná jímka PAK DUO 90, 125, 160

Kompaktní sběrná jímka s konstrukcí rozdělovače a sběrače v horizontální poloze. Jímka je určena pro výkon až 180 kW! Vhodnost jímky posoudíme pomocí velikostí maximálního průtoku, který lze do takové jímky přivést (info v technických údajích). Kulové kohouty i vyvažovací ventily s optickou kontrolou průtoku jsou vyrobeny z plastu (PVC). Pomocí vyvažovacích armatur dosáhneme přesného vyvážení jednotlivých okruhů.


Jímka je připravena k okamžitému připojení jednotlivých okruhů a páteřního vedení. Veškeré výstupy jsou již povrchově upraveny pro použití elektrotvarovek. Jímka se ukládá na zhutněné štěrkopískové lože (min.
200 mm).

Jímky dodáváme v několika modifikacích, které je nutné specifikovat při objednání. Atypické úpravy jsou možné na poptávku.

Technické parametry:

Vlastnosti:

  • snadná manipulace, rychlá montáž, rozměry – vývody potrubí z jímky v nezámrzné hloubce
  • odpadá pracné a drahé izolování v technické místnosti
  •  úspora místa v technické místnosti
  • minimální počet prostupů do objektů (2 potrubí páteřního vedení)
  • připraveno pro napojení elektrotvarovkami
  • pro projektanty k dispozici výkresy v DWG
  • tlaková zkouška před expedicí
  • atypické modifikace

V případě objednání jímky se sudým počtem okruhů budou okruhy rozděleny symetricky na obě strany jímky, pokud nebude uvedeno jinak. V případě objednání jímky s lichým počtem okruhů je vždy potřeba specifikovat kolik vývodů bude na jednotlivých stranách. Pro specifikaci pravých a levých otvorů využijte níže uvedeného výkresy.

Ke stažení

Příslušenství Sběrná jímka PAK DUO 90, 125, 160

Alternativní produkty Sběrná jímka PAK DUO 90, 125, 160